Zemědělské obchodní družstvo Dědová v likvidaci

Zemědělské obchodní družstvo Dědová v likvidaci

IČO: 00124443
IČO 00124443 – Zemědělské obchodní družstvo Dědová v likvidaci je evidována jako družstvo od roku 1949. Podnikání trvá již 77 let. Hlavní ekonomická činnost: Smíšené hospodaření.
V současné době není plátcem DPH. Statutárními zástupci jsou Josef Nekvinda, František Homolka, Antonín Pešek, Luboš Roušar, Pavel Bouška, Ludmila Krátká, Jiří Nekvinda, Eva Staňková, Vladimír Klofera a Jana Vodrážková. Údaje naposledy aktualizovány ve středu 24. 12. 2025.
Prověřit subjekt
Vyskytuje se Zemědělské obchodní družstvo Dědová v likvidaci v Insolvenčním rejstříku nebo Centrální evidenci úpadců?
Prázdninová SLEVA 50 % na odznak OVĚŘENO i prověření subjektu.
Sleva je platná do 31.8. a automaticky se uplatní v platební bráně.
Základní identifikace

Zemědělské obchodní družstvo Dědová v likvidaci je družstvo, vzniklá 30.6.1949. Subjektu bylo přiděleno IČO 00124443. Základní kapitál společnosti činí 4 200 000 Kč. Statutárními zástupci jsou Josef Nekvinda, František Homolka, Antonín Pešek, Luboš Roušar, Pavel Bouška, Ludmila Krátká, Jiří Nekvinda, Eva Staňková, Vladimír Klofera a Jana Vodrážková. Data v registru byla naposledy aktualizována 24.12.2025.

Obchodní jméno Zemědělské obchodní družstvo Dědová v likvidaci
IČO 00124443
Datum vzniku 30.6.1949
Datum aktualizace 24.12.2025
Zaměstnanci Údaj není uveden / nezjištěno
Základní kapitál 4 200 000 Kč
Způsob jednání Zastupování a podepisování: Za představenstvo jedná navenek předseda představenstva, není-li přítomen, jeho místopředseda, popř. jiný člen představenstva, který byl představenstvem písemně pověřen. Úkony, kterými představenstvo jedná navenek, podepisuje předseda, nebo místopředseda,popř. písemně pověřený další člen představenstva. Jestliže je právním předpisem nebo těmito stanovami předepsána písemná forma právního úkonu, je třeba podpisu předsedy nebo místopředsedy a jednoho člena představenstva.
Právní forma Družstvo (205)
Primární zdroj Registr osob (ros)

Statutární orgán (OR)
Josef Nekvinda aktivní Předseda družstva · od 5.4.1993
František Homolka aktivní Místopředseda družstva · od 5.4.1993
Antonín Pešek aktivní člen představenstva · od 5.4.1993
Luboš Roušar aktivní člen představenstva · od 5.4.1993
Pavel Bouška aktivní člen představenstva · od 5.4.1993
Ludmila Krátká aktivní člen představenstva · od 5.4.1993
Jiří Nekvinda aktivní člen představenstva · od 5.4.1993
Eva Staňková aktivní člen představenstva · od 5.4.1993
Vladimír Klofera aktivní člen představenstva · od 5.4.1993
Ing. Jana Vodrážková aktivní Likvidátor · od 8.1.2014
Živnostenská oprávnění

Hlavní ekonomickou činností subjektu Zemědělské obchodní družstvo Dědová v likvidaci je Smíšené hospodaření.

Klasifikace ekonomických činností
Smíšené hospodaření (01500) hlavní
Zdroj: ARES
Sídlo

Sídlo subjektu se nachází na adrese Dědová, PSČ 53901.

Adresa Dědová, PSČ 53901
Stav v registrech

Stav v Insolvenčním rejstříku a Centrální evidenci úpadců je možné prověřit. Zemědělské obchodní družstvo Dědová v likvidaci je veden v registru osob, registru ekonomických subjektů a veřejných rejstřících.

Centrální evidence úpadcůNEOVĚŘENO
Insolvenční rejstříkNEOVĚŘENO
Registr osobaktivní
Registr ekonomických subjektůaktivní
Veřejné rejstříkyaktivní
Zemědělské obchodní družstvo Dědová v likvidaci
Vyhledat na webu:
Sdílet profil:

Zemědělské obchodní družstvo Dědová v likvidaci – získejte důvěru

OVĚŘENO

Zákazníci a obchodní partneři si podnikatele i firmy online prověřují. Odznak OVĚŘENO jim na první pohled ukáže, že nejste v insolvenci ani evidenci úpadků – a vy nepřijdete o zakázku kvůli zbytečným pochybnostem.

Zemědělské obchodní družstvo Dědová v likvidaci zatím odznak OVĚŘENO nemá. Aktivujte ho za 2 minuty a dejte klientům jistotu ještě dnes.

-50 %
Prázdninová sleva 50%
-50 %
🔒 Bezpečná platba · Aktivace okamžitě
Nejste Zemědělské obchodní družstvo Dědová v likvidaci? Aktivujte odznak pro své IČO →
Průvodce podnikáním
Zobrazit vše →
🎁
TIP
Znáte podnikatele, který by odznak OVĚŘENO ocenil?
Věnujte tento praktický dárek svému obchodnímu partnerovi, dodavateli nebo kolegovi.
Vyhledat firmu pro dar → Co aktivací získá?