Zemědělské družstvo vlastníků Čestice v likvidaci

Zemědělské družstvo vlastníků Čestice v likvidaci

IČO: 00128040
IČO 00128040 – Zemědělské družstvo vlastníků Čestice v likvidaci je evidována jako družstvo od roku 1976. Podnikání trvá již 50 let. Hlavní ekonomická činnost: Smíšené hospodaření.
V současné době není plátcem DPH. Statutárními zástupci jsou Václav Pichert a Adam Mitana. Údaje naposledy aktualizovány ve středu 24. 12. 2025.
Prověřit subjekt
Vyskytuje se Zemědělské družstvo vlastníků Čestice v likvidaci v Insolvenčním rejstříku nebo Centrální evidenci úpadců?
Základní identifikace

Zemědělské družstvo vlastníků Čestice v likvidaci je družstvo, vzniklá 21.6.1976. Subjektu bylo přiděleno IČO 00128040. Základní kapitál společnosti činí 90 000 Kč. Statutárními zástupci jsou Václav Pichert a Adam Mitana. Data v registru byla naposledy aktualizována 24.12.2025.

Obchodní jméno Zemědělské družstvo vlastníků Čestice v likvidaci
IČO 00128040
Datum vzniku 21.6.1976
Datum aktualizace 24.12.2025
Zaměstnanci Údaj není uveden / nezjištěno
Základní kapitál 90 000 Kč
Právní forma Družstvo (205)
Primární zdroj Registr osob (ros)

Statutární orgán (OR)
Mgr. Václav Pichert aktivní Likvidátor · od 28.5.2014
Adam Mitana aktivní Předseda · od 28.5.2014
Živnostenská oprávnění

Hlavní ekonomickou činností subjektu Zemědělské družstvo vlastníků Čestice v likvidaci je Smíšené hospodaření.

Klasifikace ekonomických činností
Smíšené hospodaření (01500) hlavní
Zdroj: ARES
Sídlo

Sídlo subjektu se nachází na adrese Častolovice - Čestice, PSČ 51750.

Adresa Častolovice - Čestice, PSČ 51750
Stav v registrech

Stav v Insolvenčním rejstříku a Centrální evidenci úpadců je možné prověřit. Zemědělské družstvo vlastníků Čestice v likvidaci je veden v registru osob, registru ekonomických subjektů a veřejných rejstřících.

Centrální evidence úpadcůNEOVĚŘENO
Insolvenční rejstříkNEOVĚŘENO
Registr osobaktivní
Registr ekonomických subjektůaktivní
Veřejné rejstříkyaktivní
Zemědělské družstvo vlastníků Čestice v likvidaci
Vyhledat na webu:
Sdílet profil:
OVĚŘENO

Ukažte zákazníkům, že je vaše firma v pořádku.

Aktivace za 2 minuty, bez papírování.

  • Váš profil s odznakem budí důvěru
  • Zákazníci ihned vidí čistý stav vašich rejstříků
  • Odlište se od neověřené konkurence
Aktivovat odznak
OVĚŘENO →

od 166 Kč / měsíc
Okamžitá aktivace

OVĚŘENO

Ukažte zákazníkům, že je vaše firma v pořádku.

Aktivace za 2 minuty, bez papírování.

  • Váš profil s odznakem budí důvěru
  • Zákazníci ihned vidí čistý stav vašich rejstříků
  • Odlište se od neověřené konkurence
Aktivovat odznak
OVĚŘENO →

od 166 Kč / měsíc
Okamžitá aktivace

Zemědělské družstvo vlastníků Čestice v likvidaci – získejte důvěru

OVĚŘENO

Zákazníci a obchodní partneři si podnikatele i firmy online prověřují. Odznak OVĚŘENO jim na první pohled ukáže, že nejste v insolvenci ani evidenci úpadků – a vy nepřijdete o zakázku kvůli zbytečným pochybnostem.

Zemědělské družstvo vlastníků Čestice v likvidaci zatím odznak OVĚŘENO nemá. Aktivujte ho za 2 minuty a dejte klientům jistotu ještě dnes.

Doporučujeme
🔒 Bezpečná platba · Aktivace okamžitě
Nejste Zemědělské družstvo vlastníků Čestice v likvidaci? Aktivujte odznak pro své IČO →
Průvodce podnikáním
Zobrazit vše →
🎁
TIP
Znáte podnikatele, který by odznak OVĚŘENO ocenil?
Věnujte tento praktický dárek svému obchodnímu partnerovi, dodavateli nebo kolegovi.
Vyhledat firmu pro dar → Co aktivací získá?